Kurzy Nordic walking

 

Městská část Praha 10 zve všechny občany Prahy 10 na lekce Nordic walking zdarma.

Nordic Walking  je ideální pohybová forma venkovního cvičení. Jedná se o druh pohybu, který může vykonávat téměř každý - začátečník či výkonnostní sportovec, mladý člověk i člověk v pokročilém věku. Výhodou kolektivních lekcí je podpůrná a motivační síla skupiny.

Na lekcích se můžete těšit na úvodní rozcvičku, instruktáž nastavení hůlek a správné techniky chůze s NW hůlkami a v závěru na vydýchání a protažení.

Pokud nemáte vlastní hůlky, nevadí, stačí si je dopředu zarezervovat na tel. čísle 603 852 715 nebo mailem na luxova@pontias.cz. Zapůjčení hůlek je zdarma.

Kdy budou lekce probíhat: každou středu od 9.30 do 11.00 hodin. Kromě státních svátků.

Místo srazu: Setkáme se v ohybu ulice Cerhenická (v místě, kde přechází tato ulice v ulici Káranskou). Jsou zde umístěné velké bílé koule.

Na lekce noste: vhodné sportovní oblečení dle ročního období, sportovní obuv (ne podpatky, pantofle atd.), zavazadlo na záda (batůžek) nebo ledvinku. Nevhodná je např. kabelka přes rameno.

Lahvičku s pitím a alespoň malou svačinku (obzvláště u diabetiků).

Pokud trpíte výraznějším zdravotním či pohybovým omezením nebo jste se delší čas nevěnovali pohybové aktivitě, doporučujeme předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem.

Informujte naše lektory o všem, co by měli vědět.

 

 

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2021 MČ Praha 10