Prodej volných bytových jednotek

Dne 1. září 2017 bylo vyhlášeno Výběrové řízení na prodej volných bytových jednotek formou elektronické aukce - 20. Podmínky tohoto výběrového řízení, přihláška do něj a vzorová kupní smlouva jsou ke stažení níže. 

Aktualizovaný seznam volných bytových jednotek, u kterých byl Zastupitelstvem MČ Praha 10 schválen záměr jejich prodeje v rámci výběrových řízení s elektronickou aukcí, určených k prodeji v roce 2017 a 2018, je ke stažení níže. Tyto volné bytové jednotky budou postupně nabízeny k prodeji v rámci elektronické aukce. V současné době probíhá oceňování těchto volných bytových jednotek. Veškeré aktuální informace budou uveřejněny na úřední desce ÚMČ Praha 10 a zde. V případě jakýchkoliv dalších dotazů týkajících se prodeje volných bytových jednotek formou elektronické aukce kontaktujte Oddělení prodeje nemovitého majetku a privatizace Odboru majetkoprávního na tel.: 267 093 495.

Přihláška do výběrového řízení na prodej volných bytových jednotek

Společná přihláška do výběrového řízení na prodej volných bytových jednotek

Vzor kupní smlouvy na prodej volné BJ

www.aukcepraha10.cz

Přehled prodeje volných bytových jednotek v roce 2013 a 2014

Přehled prodeje volných bytových jednotek v roce 2015 až 2017

Seznam volných bytových jednotek, u kterých byl schválen Záměr jejich prodeje na základě výběrových řízení s elektronickou aukcí a které jsou určeny k prodeji v roce 2017 a 2018

 

UPOZORNĚNÍ: Každá skupina výběrového řízení na prodej volných bytových jednotek formou elektronické aukce (označení arabskou číslicí) má jiné číslo účtu pro složení kauce - viz. podmínky jednotlivých výběrových řízení (viz. výše) 

 

UPOZORNĚNÍ - DŮLEŽITÉ: Městská část Praha 10 se důrazně DISTANCUJE od chování některých subjektů, které nabízí ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRODEJE VOLNÝYCH BYTOVÝCH JEDNOTEK z majetku m. č. Praha 10 a za toto zprostředkování od klientů požadují provize. Městská část Praha 10 informuje veškeré potenciální zájemce o účast ve výběrových řízeních na prodej volných bytových jednotek formou elektronické aukce z majetku m. č. Praha 10, že tito "zprostředkovatelé" nejen že s m. č. Praha 10 nikterak nespolupracují, ale také nemohou jakkoliv ovlivnit výsledky výběrových řízení!!!

Městská část Praha 10 v rámci prodeje volných bytových jednotek v současné době spolupracuje POUZE se společností Praha 10 - Majetková, a. s.

 

  
Chcete-li hlídat změny na této stránce, můžete využít např. bezplatnou službu Woko.cz. 

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready