Adresář

Úvod » Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
  Jednotka: Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Řadit dle:

Organizační jednotky (počet osob)

Seznam osob


Jméno a příjmení Telefon E-mail Začlenění Budova/
Kancelář
Eliška Padrtová 267 093 724267 093 724 eliskap@praha10.cz referát rozvoje veřejných prostor C/511
Anna Dufková 267 093 736267 093 736 annad@praha10.cz referát rozvoje veřejných prostor C/511
Jiří Zákostelný 267 093 580267 093 580 jiriz@praha10.cz referát rozvoje veřejných prostor C/512
Martin Dejnožka 267 093 267267 093 267 martind@praha10.cz referát posuzování PD a kontroly v ob. dopravy a i A/511B
Ramon Strnad 267 093 430267 093 430 ramons@praha10.cz referát posuzování PD a kontroly v ob. dopravy a i A/508
Kateřina Kloudová 267 093 506267 093 506 katerinakl@praha10.cz referát ochrany přírody a krajiny B/506B
Michaela Vojáčková 267 093 500267 093 500 michaelavo@praha10.cz referát ochrany přírody a krajiny B/506
Petra Štefková 267 093 327267 093 327 petrast@praha10.cz referát ochrany přírody a krajiny B/504
Petra Bartolotti 267 093 480267 093 480 petrav@praha10.cz referát ochrany ovzduší a zvířat B/504
Blanka Kyselová 267 093 372267 093 372 blankaky@praha10.cz referát ochrany ovzduší a zvířat B/504
Alena Růžičková 267 093 483267 093 483 alenar@praha10.cz referát ochrany ovzduší a zvířat B/503
Tomáš Nosek 267 093 649267 093 649 tomasn@praha10.cz referát odpadů B/506a
Miroslava Jirešová 267 093 407267 093 407 miroslavaj@praha10.cz referát odpadů B/502
Dagmar Bavorová 267 093 609267 093 609 dagmarb@praha10.cz referát odpadů B/502
Radim Skála 267 093 313267 093 313 radims@praha10.cz referát komunikací A/509
Petr Janata 267 093 494267 093 494 petrj@praha10.cz referát komunikací A/509
Anna Jordánová 267 093 512267 093 512 annava@praha10.cz referát komunikací A/507A
Zdeněk Biskup 267 093 493267 093 493 zdenekb@praha10.cz referát komunikací A/510B
Martina Jarošová 267 093 437267 093 437 martinaj@praha10.cz referát ekonomiky a technického dozoru C/408
Michal Hradecký 267 093 217267 093 217 michalh@praha10.cz referát ekonomiky a technického dozoru C/510
Lucie Šimonová 267 093 384267 093 384 lucies@praha10.cz referát ekonomiky a technického dozoru C/407
Daniel Bernard 267 093 551267 093 551 danielb@praha10.cz referát ekonomiky a technického dozoru C/525
Martin Kunc 267 093 460267 093 460 martinku@praha10.cz referát dopravy a spec.stav.úřadu A/512B
Simona Hrubá 267 093 585267 093 585 simonah@praha10.cz referát dopravy a spec.stav.úřadu A/510A
Jitka Čuřínová 267 093 375267 093 375 jitkac@praha10.cz referát dopravy a spec.stav.úřadu A/512A
Daniel Kunt 267 093 444267 093 444 danielk@praha10.cz referát čistoty C/422
Jiří Jeřábek 267 093 544267 093 544 jirij@praha10.cz referát čistoty C/422
Roman Kaštovský 267 093 365267 093 365 romank@praha10.cz referát čistoty C/425
Zdeněk Veselý 267 093 258267 093 258 zdenekv@praha10.cz referát čistoty C/525
Magdaléna Hlaváčková 267 093 424267 093 424 magdalenah@praha10.cz referát analýz veřejných prostor C/527
Jana Miškovská 267 093 538267 093 538 janami@praha10.cz referát analýz veřejných prostor C/507
Jan Jireš 267 093 348267 093 348 janji@praha10.cz referát analýz veřejných prostor C/526
Lenka Stoklasová 267 093 676267 093 676 lenkakl@praha10.cz referát analýz veřejných prostor C/527
Vlastimil Vorlíček 267 093 416267 093 416 vlastav@praha10.cz referát analýz veřejných prostor C/507
Blanka Kofránková 267 093 497267 093 497 blankak@praha10.cz Oddělení státní správy - životní prostředí a dopra A/511A
Daniel Čech 267 093 476267 093 476 danielc@praha10.cz Oddělení státní správy - životní prostředí a dopra A/506
Petr Budař 267 093 307267 093 307 petrb@praha10.cz Oddělení státní správy - životní prostředí a dopra A/507B
Blanka Černická 267 093 501267 093 501 blankac@praha10.cz Oddělení městské zeleně a čistoty C/424
Tereza Štiková 267 093 241267 093 241 terezast@praha10.cz Oddělení městské zeleně a čistoty C/424
Jiří Procházka 267 093 410267 093 410 jirip@praha10.cz Oddělení městské zeleně a čistoty C/423
Petr Uher 267 093 721267 093 721 petru@praha10.cz Oddělení městské zeleně a čistoty C/421
Michal Petřík 267 093 367267 093 367 michalp@praha10.cz Oddělení městské zeleně a čistoty C/421
Pavel Ludvík 267 093 695267 093 695 pavell@praha10.cz Oddělení koncepce a rozvoje MČ C/508
Zuzana Dufková 267 093 358267 093 358 zuzanad@praha10.cz Oddělení koncepce a rozvoje MČ C/509
Milan Jaroš milanj@praha10.cz Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje /
Martin Pecánek 267 093 565267 093 565 martinp@praha10.cz Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje C/409
Jana Hejná 267 093 519267 093 519 janah@praha10.cz Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje C/408

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready