Adresář

Úvod » Odbor kultury a projektů
  Jednotka: Odbor kultury a projektů
Řadit dle:

Organizační jednotky (počet osob)

Seznam osob


Jméno a příjmení Telefon E-mail Začlenění Budova/
Kancelář
Andrea Tothová 267 093 589267 093 589 andreat@praha10.cz Oddělení sportu C/415
Kateřina Bělohlávková 267 093 699267 093 699 katerinab@praha10.cz Oddělení sportu C/415
Kristýna Svobodová 267 093 432267 093 432 kristynas@praha10.cz Oddělení projektů MČ Praha 10 B/443
Michaela Peerová 267 093 433267 093 433 michaelap@praha10.cz Oddělení projektů MČ Praha 10 B/443
Zdeňka Janků 267 093 277267 093 277 zdenkano@praha10.cz Oddělení projektů MČ Praha 10 B/442
Jan Vašek 267 093 216267 093 216 janva@praha10.cz oddělení památkové péče a správy kulturních objekt B/434
Štěpán Klásek 267 093 750267 093 750 stepank@praha10.cz oddělení památkové péče a správy kulturních objekt B/435
Adéla Frenclová 267 093 380267 093 380 adelaf@praha10.cz oddělení památkové péče a správy kulturních objekt B/435
Jana Tlamichová 267 093 533267 093 533 janat@praha10.cz Oddělení kultury, volnočasových aktivit a zahranič B/437
Jana Štěpánková 267 093 618267 093 618 janas@praha10.cz Oddělení kultury, volnočasových aktivit a zahranič C/416
Lenka Pancová lenkapa@praha10.cz Odbor kultury a projektů /
Kamil Mikulecký 267 093 287267 093 287 kamilm@praha10.cz Odbor kultury a projektů B/436
Lýdia Machová 267 093 329267 093 329 lydiah@praha10.cz Odbor kultury a projektů C/412
Michal Ezechel 267 093 726267 093 726 michale@praha10.cz Odbor kultury a projektů B/116
Petr Pelka 267 093 511267 093 511 petrp@praha10.cz Odbor kultury a projektů C/413
Miroslav Hynšt 267 093 601267 093 601 miroslavh@praha10.cz Odbor kultury a projektů B/436
Marie Čermáková 267 093 378267 093 378 mariec@praha10.cz Odbor kultury a projektů C/417

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready