Adresář

Úvod » Odbor kontroly a komunikace
  Jednotka: Odbor kontroly a komunikace
Řadit dle:

Organizační jednotky (počet osob)

Seznam osob


Jméno a příjmení Telefon E-mail Začlenění Budova/
Kancelář
Věra Kašíková 267 093 400267 093 400 verak@praha10.cz referát stížností C/528
Richard Tichý 267 093 387267 093 387 richardt@praha10.cz referát stížností C/504
Miroslava Lehne 267 093 260267 093 260 miroslaval@praha10.cz referát stížností C/528
Jolana Kludská 267 093 371267 093 371 jolanak@praha10.cz Oddělení stížností a svobodného přístupu k informa C/529
Monika Bendová 267 093 743267 093 743 monikaben@praha10.cz Oddělení stížností a svobodného přístupu k informa C/530
Jan Veselý 267 093 652267 093 652 janv@praha10.cz Oddělení stížností a svobodného přístupu k informa C/529
Silvie Dvořáková 267 093 685267 093 685 silvied@praha10.cz Oddělení kontrolních činností C/502
Eva Marková 267 093 698267 093 698 evam@praha10.cz Oddělení kontrolních činností C/502
Ivana Týcová 267 093 240267 093 240 ivanaty@praha10.cz Oddělení kontrolních činností C/502
Ivana Paterová 267 093 420267 093 420 ivanap@praha10.cz Oddělení kontrolních činností C/503
Libor Kráčmera 267 093 645267 093 645 libork@praha10.cz Oddělení kontrolních činností C/501A
Jana Šulcová 267 093 478267 093 478 janasu@praha10.cz Oddělení kontrolních činností C/501B
Marek Šuran 267 093 484267 093 484 mareksu@praha10.cz Oddělení bezpečnostního managementu C/426
Stanislav Šimek 267 093 566267 093 566 stanislavs@praha10.cz Oddělení bezpečnostního managementu C/426
Miloš Jurča 267 093 627267 093 627 milosj@praha10.cz Oddělení bezpečnostního managementu C/524
Tomáš Kosmel 267 093 514267 093 514 tomasko@praha10.cz Odbor kontroly a komunikace C/506
Věra Valová 267 093 436267 093 436 verav@praha10.cz Odbor kontroly a komunikace C/505
Josef Neklan 267 093 482267 093 482 josefn@praha10.cz Odbor kontroly a komunikace A/206

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready