Adresář

Úvod » Odbor školství
  Jednotka: Odbor školství
Řadit dle:

Organizační jednotky (počet osob)

Seznam osob


Jméno a příjmení Telefon E-mail Začlenění Budova/
Kancelář
Luděk Doležal 267 093 487267 093 487 ludekd@praha10.cz referát pedagogicko-organizační C/418
Viera Pávková 267 093 491267 093 491 vierap@praha10.cz referát pedagogicko-organizační C/418
Milena Bláhová 267 093 381267 093 381 milenab@praha10.cz Oddělení ekonomické C/420
Ilona Bauerová 267 093 553267 093 553 ilonab@praha10.cz Oddělení ekonomické C/420
Hana Fojtíková 267 093 637267 093 637 hanaf@praha10.cz Oddělení ekonomické C/419
Jitka Boučková 267 093 344267 093 344 jitkab@praha10.cz Oddělení ekonomické C/420
Martina Mottlová 267 093 531267 093 531 martinamo@praha10.cz Odbor školství C/411
Nicol Tsironisová 267 093 465267 093 465 nicolt@praha10.cz Odbor školství C/410

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready