Adresář

Úvod » Hospodářská správa
  Jednotka: Hospodářská správa
Řadit dle:

Organizační jednotky (počet osob)

Seznam osob


Jméno a příjmení Telefon E-mail Začlenění Budova/
Kancelář
Jiří Dudek 267 093 405267 093 405 jiridu@praha10.cz referát podatelny C/522
Miroslava Švagrová 267 093 456267 093 456 miroslavas@praha10.cz referát podatelny A/06
Dana Paulíková 267 093 452267 093 452 danap@praha10.cz referát podatelny A/06
Helena Zachová 267 093 315267 093 315 helenaz@praha10.cz referát podatelny A/06
Ilona Volková 267 093 656267 093 656 ilonaj@praha10.cz referát podatelny A/06
Ivo Antušek 267 093 201267 093 201 ivoa@praha10.cz referát podatelny A/06
Hana Štičková 267 093 521267 093 521 hanast@praha10.cz referát podatelny C/S19
Marek Zicha 267 093 595267 093 595 marekz@praha10.cz referát podatelny C/SÚ
Zuzana Drvotová zuzanadr@praha10.cz referát informační kancelář /
Hana Huljaková 267093362267093362 hanahu@praha10.cz referát informační kancelář B/info
Milena Říhová 267 093 362267 093 362 milenari@praha10.cz referát informační kancelář B/info
Hana Rozhonová 267 093 583267 093 583 hanar@praha10.cz referát informační kancelář B/info
Dagmar Stielová 267 093 362267 093 362 dagmars@praha10.cz referát informační kancelář B/info
Zdeněk Toman 267 093 319267 093 319 zdenekt@praha10.cz referát ICT C/202
Markéta Kotková 267 093 606267 093 606 marketak@praha10.cz referát ICT C/310
Vladimír Hrejsemnou 267 093 715267 093 715 vladimirh@praha10.cz referát ICT C/310
Marek Neuman 267 093 606267 093 606 marekn@praha10.cz referát ICT C/310
Petra Jelínková 267 093 498267 093 498 petraje@praha10.cz oddělení technické správy a služeb C/402
Štěpán Hovorka 267 093 377267 093 377 stepanh@praha10.cz oddělení technické správy a služeb C/428
Tomáš Kuběna 267 093 438267 093 438 tomask@praha10.cz oddělení technické správy a služeb C/427
Jitka Vilímková 267 093 338267 093 338 jitkavi@praha10.cz Oddělení provozně - ekonomické C/402
Sandra Halounová 267 093 644267 093 644 sandrah@praha10.cz Oddělení provozně - ekonomické C/429
Eva Boučková 267 093 567267 093 567 evabo@praha10.cz Oddělení provozně - ekonomické C/402
František Volech 267 093 642267 093 642 frantisekv@praha10.cz Oddělení E-Governmentu a ICT C/406
Jan Kofroň 267 093 590267 093 590 jank@praha10.cz Oddělení E-Governmentu a ICT C/203
Kateřina Čvančarová 267 093 534267 093 534 katerinac@praha10.cz Oddělení E-Governmentu a ICT C/405
Václav Brajer vaclavb@praha10.cz Oddělení autodopravy,poj.úřadu a dopravy hand. /
Veronika Karalová 272657063272657063 veronikak@praha10.cz Oddělení autodopravy,poj.úřadu a dopravy hand. /
Lubomír Albrecht lubomira@praha10.cz Oddělení autodopravy,poj.úřadu a dopravy hand. /
Jiří Špála jirisp@praha10.cz Oddělení autodopravy,poj.úřadu a dopravy hand. /
František Kříž 267 093 737267 093 737 frantisekk@praha10.cz Oddělení autodopravy,poj.úřadu a dopravy hand. C/401
Milan Böhm 267 093 122267 093 122 milanb@praha10.cz Oddělení autodopravy,poj.úřadu a dopravy hand. C/413
Jiří Vágner 267 093 122267 093 122 jiriva@praha10.cz Oddělení autodopravy,poj.úřadu a dopravy hand. C/413
Robert Mitrovský 267 093 122267 093 122 robertm@praha10.cz Oddělení autodopravy,poj.úřadu a dopravy hand. C/400
Antonín Kořenek antoninko@praha10.cz Oddělení autodopravy,poj.úřadu a dopravy hand. /
Ivan Vobořil ivanv@praha10.cz Oddělení autodopravy,poj.úřadu a dopravy hand. /
Michal Tvrdík 267 093 626267 093 626 michalt@praha10.cz Hospodářská správa C/310
Marcel Braun 267 093 252267 093 252 marcelb@praha10.cz Hospodářská správa /
Ivana Tichá 272657063272657063 ivanati@praha10.cz Hospodářská správa /
Martina Floriánová 267 093 688267 093 688 martinaf@praha10.cz Hospodářská správa C/430

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready