Adresář

Úvod » Odbor občanskosprávní
  Jednotka: Odbor občanskosprávní
Řadit dle:

Organizační jednotky (počet osob)

Seznam osob


Jméno a příjmení Telefon E-mail Začlenění Budova/
Kancelář
Markéta Eckhardtová 267 093 621267 093 621 marketae@praha10.cz Referát vnitřní správy B/
Hana Vávrová 267 093 635267 093 635 hanava@praha10.cz Referát vnitřní správy B/
Dana Hanzlíková 267 093 440267 093 440 danah@praha10.cz Referát vnitřní správy C/521
Daniela Vacková 267 093 368267 093 368 danielav@praha10.cz Referát vnitřní správy C/520
Věra Voříšková 267 093 415267 093 415 veravo@praha10.cz Referát vnitřní správy C/520
Kateřina Benešová 267 093 425267 093 425 katerinabe@praha10.cz Referát rejstříku přestupků C/519
Martin Dušák 267 093 672267 093 672 martindu@praha10.cz Referát rejstříku přestupků C/516
Patrik Hradil 267 093 625267 093 625 patrikh@praha10.cz Referát občanských průkazů a evidence obyvatel C/103
Klára Procházková 267 093 655267 093 655 klarap@praha10.cz Referát občanských průkazů a evidence obyvatel C/108
Kateřina Kofránková 267 093 630267 093 630 katerinak@praha10.cz Referát občanských průkazů a evidence obyvatel C/105
Simona Juřicová 267 093 628267 093 628 simonaj@praha10.cz Referát občanských průkazů a evidence obyvatel C/103
Jana Exnerová 267 093 561267 093 561 janae@praha10.cz Referát občanských průkazů a evidence obyvatel C/105
Veronika Otisková 267 093 463267 093 463 veronikao@praha10.cz Referát občanských průkazů a evidence obyvatel C/106
Vlasta Jordanovová 267 093 632267 093 632 vlastaj@praha10.cz Referát občanských průkazů a evidence obyvatel C/107
Helena Dvořáková 267 093 624267 093 624 helenadv@praha10.cz Referát občanských průkazů a evidence obyvatel C/101
Drahomíra Eliášková 267 093 633267 093 633 drahomirae@praha10.cz Referát občanských průkazů a evidence obyvatel C/130
Jan Šmolík 267 093 622267 093 622 jansm@praha10.cz Referát cestovních dokladů /
Jana Sedmíková 267 093 622267 093 622 janase@praha10.cz Referát cestovních dokladů /
Ondřej Švec 267 093 622267 093 622 ondrejs@praha10.cz Referát cestovních dokladů /
Šárka Karásková 267 093 622267 093 622 sarkak@praha10.cz Referát cestovních dokladů /
Taťána Karnožycka 267 093 414267 093 414 tetianak@praha10.cz Oddělení přestupkové C/519
Marek Kopecký 267 093 643267 093 643 marekk@praha10.cz Oddělení přestupkové C/531
Josef Dologh 267 093 337267 093 337 josefd@praha10.cz Oddělení přestupkové C/517
Martin Colon 267 093 321267 093 321 martinc@praha10.cz Oddělení přestupkové C/515
Andrea Dytrychová 267 093 694267 093 694 andread@praha10.cz Oddělení přestupkové C/518
Martin Doležal 267 093 603267 093 603 martindo@praha10.cz Oddělení osobních dokladů a evidence obyvatel C/110
Alena Truhelková 267 093 629267 093 629 alenap@praha10.cz Oddělení osobních dokladů a evidence obyvatel C/111
Michaela Trávníčková 267 093 418267 093 418 michaelah@praha10.cz Oddělení osobních dokladů a evidence obyvatel C/109
Petra Šetková 267 093 532267 093 532 petrase@praha10.cz Oddělení matrik,státního občanství a vnitřní správ C/115
Daniel Novák 267 093 552267 093 552 danieln@praha10.cz Oddělení matrik,státního občanství a vnitřní správ C/117
Renáta Nováková 267 093 648267 093 648 renatan@praha10.cz Oddělení matrik,státního občanství a vnitřní správ C/114
Alexandra Letá 267 093 359267 093 359 alexandrale@praha10.cz Oddělení matrik,státního občanství a vnitřní správ C/116
Ladislava Veselá 267 093 374267 093 374 ladislavav@praha10.cz Oddělení matrik,státního občanství a vnitřní správ C/112
Jindřiška Bartáková 267 093 556267 093 556 jindraba@praha10.cz Oddělení matrik,státního občanství a vnitřní správ C/113
Petra Morganová 267 093 564267 093 564 petrada@praha10.cz Oddělení matrik,státního občanství a vnitřní správ C/116
Karin Horníková 267 093 339267 093 339 karinh@praha10.cz Odbor občanskosprávní C/514
Jarmila Grossmannová 267 093 340267 093 340 jarmilas@praha10.cz Odbor občanskosprávní C/513

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready