Adresář

Úvod » Odbor ekonomický
  Jednotka: Odbor ekonomický
Řadit dle:

Organizační jednotky (počet osob)

Seznam osob


Jméno a příjmení Telefon E-mail Začlenění Budova/
Kancelář
Ivona Rakovičová 267 093 317267 093 317 ivonar@praha10.cz referát pokladen a rozpočtu A/119A
Martina Podracká 267 093 604267 093 604 martinapo@praha10.cz referát pokladen a rozpočtu A/119B
Danuše Chytrá 267 093 616267 093 616 danusech@praha10.cz referát pokladen a rozpočtu A/302C
Radek Řeřicha 267 093 614267 093 614 radekr@praha10.cz referát evidence majetku a statistických analýz A/307B
Zuzana Vonšovská 267 093 363267 093 363 zuzanav@praha10.cz referát evidence majetku a statistických analýz A/307A
Hana Matoušková 267 093 234267 093 234 hanama@praha10.cz referát ekonomiky A/313
Marie Vesecká 267 093 631267 093 631 mariev@praha10.cz referát ekonomiky A/313
Jitka Holubová 267 093 306267 093 306 jitkah@praha10.cz referát ekonomiky A/313
Zlatuše Saitzová 267 093 298267 093 298 zlatuses@praha10.cz Oddělení účetnictví A/303B
Lenka Kaštovská 267 093 658267 093 658 lenkaka@praha10.cz Oddělení účetnictví A/303B
Kateřina Hrdličková 267 093 364267 093 364 katerinahr@praha10.cz Oddělení účetnictví A/312
Kateřina Holasová 267 093 419267 093 419 katkah@praha10.cz Oddělení účetnictví A/310
Lenka Schleissová 267 093 308267 093 308 lenkas@praha10.cz Oddělení účetnictví A/312
Venuše Líbalová 267 093 577267 093 577 venusel@praha10.cz Oddělení účetnictví A/308
Jana Svěráková 267 093 300267 093 300 janake@praha10.cz Oddělení účetnictví A/312
Adéla Říhová 267 093 751267 093 751 adelar@praha10.cz Oddělení rozpočtu A/302C
Radek Vališ 267 093 610267 093 610 radekv@praha10.cz Oddělení rozpočtu A/302C
Anna Koťátková 267 093 411267 093 411 annak@praha10.cz Oddělení rozpočtu A/302C
Marie Šustová 267 093 525267 093 525 maries@praha10.cz Oddělení rozpočtu A/302A
Sylva Cirková 267 093 288267 093 288 sylvac@praha10.cz Oddělení místních příjmů A/305A
Eva Brouzdová 267 093 350267 093 350 evabr@praha10.cz Oddělení místních příjmů A/304
Lidmila Gavláková 267 093 356267 093 356 lidmilav@praha10.cz Oddělení místních příjmů A/305B
Libuše Böhmová 267 093 464267 093 464 libusebo@praha10.cz Oddělení místních příjmů A/305B
Zuzana Železná 267 093 341267 093 341 zuzanaz@praha10.cz Oddělení místních příjmů A/305A
Bohumila Drahoňovská 267 093 336267 093 336 bohumilad@praha10.cz Oddělení místních příjmů A/303A
Jana Háková 267 093 129267 093 129 janahak@praha10.cz Oddělení evidence hospodářské činnosti A/300B
Jaroslava Čuchalová 267 093 333267 093 333 jaroslavac@praha10.cz Oddělení evidence hospodářské činnosti A/200
Alena Homolová 267 093 429267 093 429 alenaho@praha10.cz Oddělení evidence hospodářské činnosti A/300B
Bohumil Červíček 267 093 354267 093 354 bohumilc@praha10.cz Oddělení evidence hospodářské činnosti A/311
Lenka Synáčková 267 093 330267 093 330 lenkasy@praha10.cz Oddělení evidence hospodářské činnosti A/200
Aleš Tůma 267 093 576267 093 576 alest@praha10.cz Odbor ekonomický A/314
Mária Gombíková 267 093 251267 093 251 mariag@praha10.cz Odbor ekonomický A/309
Blanka Pokorná 267 093 349267 093 349 blankap@praha10.cz Odbor ekonomický A/310B

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready